Yüksek Saflıkta Anti Östrojen Steroidleri Ham Tozlar Anabolik Anastrozoller / Arimidex
40 "
MOQ
Negotiate
fiyat
High Purity Anti Estrogen Steroids Raw Powders Anabolic Anastrozoles / Arimidex
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 120511-73-1
Vurgulamak:

anti estrogen bodybuilding

,

legal anti estrogen

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 5000kg / ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Anastrozol
CAS no: 120511-73-1
Tahlil: % 99 Min
Moleküler formülü: C17H19N5
Moleküler ağırlık: 293,37
Görünüm: Beyaz crystalloid toz
Ürün Açıklaması
Yüksek Saflıkta Toptan Anti Östrojen Ham Toz Anastrozolleri / Arimideks

 

CAS 120511-73-1 Anastrozol

Ürün Adı: Anastrozol, Arimidex
Alias: Armotraz, Anastrol, Egistrozol, Anastrozolo
CAS NUMARASI. 120511-73-1
Deney:% 98 -% 102
Görünüş: Beyaz kristal toz
Aktif yaşam döngüsü: 46 saat
MF: C17H19N5
MW: 293.37
Grade: Farmasötik Dereceamaç

Üçüncü nesil aromataz inhibitörlerini amaçlar. İlerlemiş meme kanseri olan postmenopozal hastaların tedavisinde. Meme kanseri hücrelerinin büyümesinin uyarılmasında önemli bir faktör olan aromataz enzimi C-450'yi inhibe ederek östrojen biyosentezini inhibe eden güçlü bir seçici triazol aromataz inhibitörü. Meme kanseri tedavisi, özellikle ilerlemiş meme kanseri olan postmenopozal kadınların tekrarlanması sonrasında hormonal adjuvan tedavisi görenler için.


Anastrozol Etkisi

Arimidex'e, kadınlarda östrojen üretimini önlemeye yardımcı olan bir aromataz inhibitörü olarak atıf yapılabilir. Araştırmalar, östrojen hormonunun kadınlarda meme kanseri tümörlerinin oluşumundan sorumlu olduğunu gösterdi. Arimidex, estrojen üretiminde vücut dokularına yardımcı olan bir madde olan aromataz enzimini kesmek için uygulanan ilaçtır. Arimidex meme kanserine karşı savaşta popüler bir ilaçtır. Göğüs kanserinin tekrarını önleyebilen genelde bir hormonal tedavi. Anastrozol olarak da bilinen Arimidex steroid değildir.

Bazı hastalarda Arimidex'in östrojen düzeyinin düştüğü biliniyor. Dozajın uygun olup olmadığını belirlemek için bir haftalık kullanım sonrasında kan testleri veya tükürük testleri yapılması önerilir.

Arimidex, geleneksel anti-östrojenlerden çok daha farklı bir şekilde çalışmaya meyillidir. Clomid veya Nolvadex gibi anti-östrojenler bazı dokulardaki östrojen reseptörlerini kesip diğerlerinde aktive ederler. Bu arada Arimidex, aromataz enzimini doğrudan keser. Bir hastaya Arimidex kullanılması tavsiye edildiğinde, Clomid kullanımı da gereksizdir. Bunu yapmak bazı yararlar sağlayabilir.

Arimidex genellikle östrojen reseptörü pozitif olarak sınıflandırılan meme kanseri tüm aşamalarında ve formlarında kullanılır. Hastanın östrojen reseptörü negatif veya üçlü negatif kanseri olması durumunda, Arimidex'in kullanımı yardımcı olmayacaktır.


Arimidex nasıl çalışır?

Arimidex genellikle aromatoz enzimlerini bloke ederek çalışır ve insan vücudundaki östrojen üretimindeki azalmayı kolaylaştırır. Arimidex üretimindeki azalma ile meme kanserine maruz kalma riski ortadan kalkar. Göğüs kanserini tedavi eden bu prosedür, hormonal terapi olarak bilinir.


Arimidex Dozları

Arimideksin dozajları kişiden kişiye değişir. İşte bu nedenle kusursuz dengeyi bulmak için kan çalışması esastır. Kişi her gün yarım miligramda başlamalı ve döngü için gereken şekilde ayarlamalıdır. Bazı AAS kullanıcıları başlangıçta bir AI kullanmayacaklar, ancak duruma göre el altında olacaklar. Gyno ya da aşırı suyun ağırlığını fark etmeye başladıktan sonra tersine dönmek için çok geç olabileceğinden, bu her zaman iyi bir fikir değildir. AAS vücuda yapışmaya devam edeceği ve aromatize edeceği (steroidler estrojene dönüştüğü için) bu noktada arımideksi alarak, halihazırda hareket halindeki bir arabayı durdurmaya çalışmak gibi olurdu.

Erkekler için genel dozlar: günde 0.5 mg veya her geçen gün. Unutmayın, steroid doza bağımlıdır.Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)