% 99 Steroidler Kanser Tedavisinde Saflık Ham Steroid Tozlar Formestan
40 "
MOQ
Negotiate
fiyat
99% Purity Raw Steroid Powders Formestane for Steroids Cancer Treatment
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 566-48-3
Vurgulamak:

anti estrogen bodybuilding

,

legal anti estrogen

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 5000kg / ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Formestan
CAS no: 566-48-3
Tahlil: % 99 Min
Moleküler formülü: C19H26O3
Moleküler ağırlık: 302.4126
Görünüm: Beyaz crystalloid toz
Ürün Açıklaması

Steroidler için% 99 saflıkta ham Steroid Toz Formestan Kanser Tedavisi

CAS 566-48-3 Formestan

Ürün adı: formestan
Alias: Lentaron
CAS kayıt numarası: 566-48-3
Moleküler formül: C19H26O3
Moleküler Ağırlık: 302.4126
Erime noktası: 199-202 ° C
Tahlili: % 99
Görünüm: beyaz veya açık yeşil kristalloid
Sınıf: Farmasötik Derece


vücut geliştirme

Anevo-androjenik steroidleri (AAS) kullanan vücut geliştiricilerine yardım eden formestanın 2 temel kullanımı vardır.

ANCILLARY PROFİLLERİ Lev ButlerovLev Butlerov 2 yıl önce No Comments 92 görüntüleme 1 like
formestan

Supplement şirketleri, bir bodybuilder müşteri tabanı ile topikal formda yapmışlardır. Enjeksiyona gerek kalmaksızın cilde ovulan jel yığınlarının bir parçası olarak mevcuttu. Karaciğeri atlayarak, transdermal beslemeye izin verdi.

Formestan (lentaron, kimyasal adı: 4-hidroksandrostenedion), tip I steroidal aromataz inhibitörüdür (AI). Postmenapozal kadınlarda östrojen reseptör pozitif meme kanseri tedavisinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Tıbbi amaçlı olarak intramusküler depo şeklinde yapılır ve enjekte edilir. Oral versiyonda aromasin, letrozol ve arimideksin daha düşük olmasına bağlı olarak zayıf biyoyararlanım nedeniyle oral formda kullanılmaz.


Azalan SHBG

Çalışmalara göre formestan, SHBG'yi% 34'e kadar düşürebilir ve bu da serbest testosteron düzeylerini artıracaktır. SHBG (cinsel hormon bağlayan globulin), cinsiyet steroidlerine bağlanan ve bunları SHBG bağlı olduğu sürece onları etkisiz hale getiren bir proteindir. 'Serbest' testosteron ve 'bağlı' testosteron arasında bir fark var. Ücretsiz testosteron önemlidir, bu nedenle SHBG'yi düşürmek 'serbest' testosteronu artıracaktır. Yüksek testosteron daha fazla mukavemet, kas kitlesi, daha az vücut yağı, daha iyi olma duygusu ve libidolü ifade eder.


Aromataz İnhibitörü

Birçok anabolik steroidler vücuttaki aromatize östrojene dönüşür. En yaygın olanı, deka durabolin, equipoise, testosteron ve dbol'dur. Eğer bir AI kullanılmazsa, östrojen artacak ve potansiyel olarak östrojenik yan etkilerle büyük problemlere neden olacaktır. Östrojenin en yaygın yan etkileri jinekomasti (orospu memeleri), aşırı su tutulumu (ay yüzü), yüksek tansiyon (hipertansiyon) ve uykusuzluktur.

Buna ek olarak, aşırı yüksek östrojen seviyesiyle döngüden çıkmak, vücudun HPTA'sının iyileşmesini engelleyebilir, böylece döngüde kazançların kaybolmasına neden olabilir. Formestan, kullanılan esnada, aromataz enzimini kalıcı olarak etkisiz hale getirir, böylece döngüden sonra rebound olmaz. Letrozol ve arimideks gibi diğer AI'lar östrojen reboundunu durdurmaz.


Formestan Dozajı

Formestanın en yaygın versiyonu topikal jel biçimindeydi ve uygulama başına 100-200mgs'de dozlandı. Kullanıcılar onu temiz, kuru cilde uygulayacak ve iyice ovuşturacak; genellikle uyluklarda veya üst kollarda. Kuruması 1 ila 5 dakika sürdü.

Hem meme kanseri amaçları hem de vücut geliştiriciler için enjekte edilebilir versiyon haftada iki kez 125mgs veya haftada bir kez 250mgs'dir.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)