İlaç Kimyasalı İçin Ham Pasta Oral Anabolik Steroidler Mesterolon / Proviron / Mestoranum
40 "
MOQ
Negotiate
fiyat
Raw Powder Oral Anabolic Steroids Mesterolone / Proviron / Mestoranum for Pharmaceutical Chemical
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 215-836-3
Vurgulamak:

testosteron anabolik steroid

,

vücut anabolik steroidler

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 5000kg / ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Mesterolone
CAS no: 215-836-3
Tahlil: % 99 Min
Moleküler formülü: C20H32O2
Moleküler ağırlık: 304.4669
Görünüm: Beyaz crystalloid toz
Ürün Açıklaması
Hammadde Mesterolon / Proviron / Mestoranum İlaç Kimyasalı İçin

CAS 1424-00-6 Mesterolon

Ürün adı: Mesterolon
Diğer adı: Proviron
CAS kayıt numarası: 1424-00-6
EINECS: 215-836-3
Moleküler formül: C20H32O2
Moleküler Ağırlık: 304.4669
Deney:% 99
Görünüş: beyaz kristalloid toz
Grade: Farmasötik DereceHipotalamus olarak adlandırılan beynin bir kısmı tarafından üretilir ve bırakılır ve bunun üzerine üretimin ve bırakılmanın kontrol altına alınır.


Mesterolonun sperm sayısını ve motilitesini arttırmada rolü nedir ve artış mekanizması nedir?


1: Sorunuza cevap vermek için başlangıçta testosteronun nasıl ve neden üretildiğini incelemelisiniz.

2: Gonadotropin salınım hormonu (GRH) üreme fonksiyonunu kontrol eden hormondur.

3: Hipotalamus adı verilen beynin bir kısmı tarafından üretilir ve bırakılır ve bitişik hipofiz bezinden lüteinasyon hormonu (LH) ve follikül uyarıcı hormonu (FSH) (gonadotropinler olarak adlandırılır) üretimini ve salımını kontrol eder.

4: LH testis interstisyel hücreleri tarafından salınan ve sperm gelişimini tetiklemekten sorumlu olan testosteron üretimini uyarmak için FSH ile birlikte hareket eder ve penis ve testislerde ergenlik sırasında ortaya çıkan değişiklikler gibi birçok cinsel özellikten sorumludur.

5: Mesterolon testosteron eksikliği veya hipertalamus, hipofiz veya testislerin arızasıyla ilişkili erkek infertilitesinin tedavisinde endikedir.


6: Mesterolon, erkek hormon testosteronun sentetik bir ürünü olan oral uygulanabilir androjen ve dihidrotestosteron (DHT) türevi anabolik steroiddir. Proviron markası altında satılmaktadır. Testosteronun% 5'i 5-alfa redüksiyonundan geçerek bir cinsiyet hormonu ve androjen hormonu olan güçlü androjen DHT'yi oluşturmaktadır. DHT, erkek cinsel organlarının oluşumunda büyük rol oynar ve yetişkinlerde prostat ve saç foliküllerinde birincil androjen görevi görür. Orada bulacağınız Proviron neredeyse saf bir DHT steroididir. Proviron gibi DHT bileşikleriyle, östrojen aromatizasyonu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.


Geçici Fayda

7: İlaç, depresyon, cinsel işlev bozukluğu, iktidarsızlık ve düşük libido, kaygı ve iki kutuplu bozukluklar gibi zihinsel sağlık sorunları olan erkeklerin tedavisinde değer göstermiştir. İlaç aynı zamanda düşük sperm sayımı da dahil olmak üzere cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmek için sıklıkla kullanılır. Ayrıca, mesterolon diğer steroidlerin etkinliğini artırabilir. Mesterolon, östrojen reseptörlerine bağlanır, östrojen üretimini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda vücudun doğal testosteron üretimini de teşvik eden etkinliklerini azaltır.

8: Proviron'un bir başka yararı, vücudunda dolaşan serbest testosteronun azaltılmasından sorumlu hormondur SHBG'ye (seks hormonu bağlayıcı globulin) çok iyi bağlanmasıdır. PCT sırasında bazılarının provizyonu kullanmasının nedeni büyük olasılıkla budur. Buna ek olarak, tam TRT'nin (testosteron replasman tedavisi) öncüsüdür.


Dozajlar ve Yarı Yaşam

9: Proviron'un yarı ömrü yaklaşık 12 saattir. Tavsiye edilen doz günde 25-75 mg; Bununla birlikte, şahsen günde 50 mg'lık bir yığını aşmam. Algılama süresi 5-6 haftadır. bu nedenle test edilenler bu bileşiği önlemek için akıllıca olacaktır. Dişilerin DHT özellikleri nedeniyle proviron almaları tavsiye edilmez. Dişiler için yan etkiler çok kötü ve öngörülemeyebilir.

10: Vücüt geliştiriciler ve sporcular durumunda, Proviron normalde östrojen düzeylerini kontrol altına almak, su tutma oranını (östrojen nedeniyle) azaltmak ya da bir döngünün bitiminden sonra doğurganlığı artırmak için günde 50-150 mg arasında kullanılır.
Kullanımları

1. Asetaminofen eterden hammadde ve ilaç ara ürünlerinin organik sentezi için kullanılır.
2. Ateş, baş ağrısı, nevralji tedavisinde antipiretik analjezikler.
3. Bilimsel Araştırma için aktif farmasötik katkı maddesi.


Antipiretik analjezikler

Fenasetin'in antipiretik ve analjezik etkileri asetilsalisilik aside benzemektedir ve esasen yavaş ve uzun süreli etki gösteren anti-inflamatuvar ilaçlar olarak kullanılır. Baş ağrısı, nevralji, eklem ağrısı ve ateş tedavisinde etkili bir ilaçtır. Bununla birlikte, anti-romatizmal, anti-inflamatuar tedavisinde zayıf bir etkiye sahiptir. Aşırı doz, hipoksi arz eden methemoglobinemiye neden olabilir. Uzun süreli ilaçlar böbreklere zarar verebilir ve hatta papiller nekroza neden olabilir, bu nedenle dikkatle alınmalıdır. Yan etkisi ve diğer benzer ilaçların hızlı gelişimi nedeniyle, ilaç tek başına durduruldu ve sadece diğer ilaçlarla bileşik hazırlama için aktif bir farmasötik bileşen olarak kullanıldı. Küçük bir toksisite ile soğuk algınlığı tedavisinde aspirin bileşiği (asetilkolin, 0,122 g aspirin ve 0,035 g kafein) aspirin bileşiği yapmak için çoğunlukla aspirin, kafein ile birlikte kullanılır. Az miktarda klorfeniraminin ilavesi, soğuk algınlığı, baş ağrısı, nevralji, romatizma vb. Için uygulanabilen klorfeniramin soğuk tabletleri üretebilir.


Üretim Yöntemleri

(1) Bir p-aminofenil eterden asetilasyon reaksiyonu ile. Benzen, asetik anhidrid ve amino benzen eter karışımını bir yağ banyosu üzerinde azeotropik olarak 4 saat boyunca ısıtın. Daha sonra reaksiyonun tamamlanmasından sonra reaksiyon karışımını, statinlerin çökeltisini alıp soğutun. Filtre, soğuk benzen ile yıkanır ve daha sonra nihai ürünü elde etmek için kurutulur. Verim genellikle teorik miktarın% 86'sına erişebilir.

(2) Sodyum etoksit ve asetamidofenol reaksiyonu ile önce asetamidofenol sodyum etoksit içerisine ilave edilir ve daha sonra yavaşça etil iyodür ilave edilerek 1 saat boyunca ısıtılır ve geri soğutulur, soğutulur, filtrelenir ve ham ürün etanol içinde çözülür. Süzüntü su ile filtrelendi ve seyreltildi, daha sonra serinletildi, filtrelendi ve nihai ürünü elde etmek için kurutuldu. Verim teorik miktarın% 80'i olabilir. Birinci yöntemde, benzen yerine çözücü olarak asetat da kullanılabilir: kaynatmaya% 40 oranında seyreltilmiş asetik asit, fenetidin ilave edin ve suyu uzaklaştırın. Sıcaklık 150 ° C'ye yükseldiğinde asetat ekleyin, 1 saat boyunca geri akış sıcaklığında ve sıcaklık 150 ° C'nin üzerine çıkana kadar buhar vermeye devam edin, serbest amino benzen eterinin tayini için örnek alın. Kalan fenetidin asetik anhidrit miktarına dayanan belli miktarda asetik anhidrid ilave edin ve konunun refluks reaksiyonuna 0.5 saat daha ilave edin. Sonunu kontrol edin ve ürün nitelikli ise basıncı azaltın. Ürün 0.046 ya da daha az amino içeriği ve% 0.2 ya da daha az asit içerene kadar asetat'ı geri dönüştürün. Tepkime karışımını sıcak rafine ana likör içine geri bastırın, karıştırarak 40 ° C'ye kadar soğutun, süzüntü ve fenasetin ham ürününü elde edin. Rafine etmek için, fenasetin ham ürününe kaynar su veya rafine ana likör ilave edin, ısıtmalı karıştırma ile çözünün, filtre edin ve süzüntüyü asit ile pH = 4.5-4.7'ye ayarlayın. Ağartma, filtreleme ve soğutma için harekete geçirici karbon ve sodyum tiyosülfatlar ekleyin ve süzüntü sıvı soğutma kristalleştirmesini kristalleştirin, reaktif filtreye uygulayın, fenasetin nihai ürünü elde etmek için havayla kurutun.


Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)