Yüksek Saf Beyazlatılmış Kristal Toz Letrazol Kası Çıkarma Finess 112809-51-5
40 "
MOQ
Negotiable
fiyat
High Purified White Crystalline Powder Letrazole Muscling Finess 112809-51-5
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Wuhan
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 112809-51-5
Vurgulamak:

anti estrogen bodybuilding

,

legal anti estrogen

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: Yaklaşık 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 300kg / ay
Teknik Özellikler
CAS kayıt numarası: 112809-51-5
Saflık: % 99
Sınıf: ilaç sınıf
Görünüm: Beyaz kristal toz
Sertifika: ISO9001
Fiyat: Negotiable
Ürün Açıklaması
Yüksek Saf Beyazlı Kristal Toz Letrazol Kası Gücü

Kelimeler: 4,4' - (1H-1,2,4-triazol-1-ilmetilen) bisbenzonitril; Lelrozol; 4,4 '- (lH-l, 2,4-Triazol-l-ilmetilen) Bis-Benzonitril; Letrozol; Femara
Moleküler Formül: C17H11N5
Moleküler Ağırlık: 285.31
CAS Kayıt Numarası: 112809-51-5
Erime noktası: 181-183 ° C
Alias: TROZET; letrazol
CAS Kayıt Numarası: 112809-51-5
Saflık:% 99
MF: C17H11N5
MW: 285.3
Karakter: Beyaz kristal toz.
Ambalaj özellikleri: folyo çanta veya özel paket


Kullanımı: femara meme kanseri ile mücadele için geliştirilmiş güçlü bir Aromataz İnhibitörüdür. Sporcular ve vücut geliştiriciler için, anabolik steroidlerin su tutma, akne ve jinokomastinin östrojenik yan etkileri ile mücadele etmek için kullanılan bir ilaçtır. Ayrıca, vücuttaki östrojeni düşürdüğü için testosteron seviyelerini de yükseltecektir. Femadan kaynaklanan yan etkiler arasında cinsel dürtü azaltılmış ve sürekli kullanım lipid işlevinin azalmasına ve bağışıklık sisteminin bozulmasına neden olabilir.

Açıklama:

Femara üçüncü kuşak aromataz inhibitörüdür. Çoğu aromataz inhibitörü gibi, aromataz enzimi aracılığıyla aromatizasyonu inhibe ederek meme kanseri ile savaşmak için geliştirilmiştir. Arimidex'e benzer, ancak femar yeteneği açısından daha güçlüdür ve öncelikle seçici östrojen reseptörü modülatörleri gibi diğer tedavilerin sonuç vermediğinde kullanılır. Bu nedenle, femara ilişkin araştırmaların çoğunluğu menapoz sonrası kadınlar üzerinde yürütülmüştür, ancak elbette ki bulguların bazıları sporcuların yararına çevrilebilir.

Uygulama:

Femara tip II (non-steroid) üçüncü nesil aromataz inhibitörüdür. Klinik olarak postmenapozal kadınları östrojen reseptörü pozitif veya östrojen reseptörü bilinmeyen meme kanseri ile tedavi etmek için kullanılır.


Göğüs kanseri olan kadınlarda östrojen düzeylerini% 98 veya daha fazla azalttığı gösterilmiştir.
Bununla birlikte, bu kullanım ve faydaları, kadınlarda östrojeni ortadan kaldırmakla sınırlı değildir.

Yarışma öncesi vücut geliştiriciler için, Femara, su tutma oranını ortadan kaldırmak ve bugünün vücut geliştirme dünyasında rekabet etmek için gerekli kopuk görünümü elde etmek için hemen hemen bir gerekliliktir. Bununla birlikte, tecrübelerime dayanarak, aşırı östrojen ve su tutma oranını ortadan kaldırmak için yalnızca son 4-6 hafta boyunca kullanılması gerekiyor. Femara'yı kullandıktan sonra vücudumu normalleştirmeye çalışmak için herhangi bir östrojen bastırılmasından en az bir ay uzak kalmanızı öneririm.

Kullanım ve Dozu:

Anekdotlara dayalı kullanıcılar, günde yaklaşık .25mg ila günde .5mg arasında değişen dozları kullanarak iyi sonuçlar gördüklerini bildirmiştir. Bununla birlikte, bu dozlar, dozlama programları da dahil olmak üzere kullanıcıdan kullanıcıya oldukça değişir. Bazıları, bileşik her gün veya her üç günde iyi sonuçlarla kullandıklarını bildirmiştir. Ayrıca, bildirilen dozlar .25mgs'den günde 2.5mgs'e kadar değişmiştir.

Bu anekdot kanıtına rağmen, 100 mikrogram kadar düşük dozların aromataz enziminin maksimum inhibisyonuna neden olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle, kullanıcıların yan etkileri en aza indirirken bileşimin tam olarak etkili olabilmesi için hangi seviyelerin muhafaza edilebileceğini bulmak için dozajlarını denemesi önerilir. Tabii ki bir kullanıcı zaten ortaya çıkmış yan etkileri tedavi etmeye çalışıyorsa, çok fazla femara kullanmanın yanıltıcılığını yapmak ve gynokomasti gibi bir şeyle uğraşmak yerine bu yan etkilere karşı koymak isteyebilir. Bununla birlikte, çoğu durumda durumun ciddiyeti muhtemelen bunu belirleyecektir.

Kullanıcının kullanmak istediği azami doz 2.5mgs / gün olacaktır. Birçok çalışmada, bu dozajın hemen hemen tüm bireylerde vücuttaki östrojenin hemen hemen hepsini ortadan kaldıracağı gösterilmiştir. Bundan daha yüksek herhangi bir doz gereksiz olur.

Lötasonizasyon hormonu, follikül stimüle edici hormon ve cinsel hormon bağlayan globülin miktarını femara arttırma kabiliyetine rağmen, siklus sonrası terapi sırasında kullanılırsa, ters etki yapabilir. Bunun nedeni, bileşik kullanım sırasında östrojen düzeylerini çok düşük seviyede tutma kabiliyetinden kaynaklanmaktadır. Bileşik kesildikten sonra bu, östrojen seviyelerinde "geri tepme etkisi" oluşturabilir; bunlar, oldukça yüksek olur; bu da, siklus sonrası terapi sırasında veya sonrasında kaçınılması gereken bir şeydir. Anastrozol, görünüşte böylesine güçlü bir etkiye sahip olmadığı için bu kapasitede femara alternatif olarak görülebilir. Femara'nın kan lipid düzeyleri üzerindeki zararlı etkisi, birçoğunun neden siklus sonrası terapi esnasında kullanımından kaçınmasının başka bir nedeni ve bu aşağıda tartışılacaktır.

Dozaj hakkında, vücudunuzun koşullarıyla birlikte bir seçim yapmanız veya eğitmeninize / doktorunuza danışması gerekir. Bu makale yalnızca referans amaçlıdır.

Ürün adı: letrazol
CAS Numarası 112809-51-5
Görünüm Beyaz Kristal Toz
sınıf Farmasötik Derece
Saflık % 99
Standart ISO9001
Minimum sipariş miktarı 10G
Fiyat tartışılabilir

Bizim avantajlarımız:

1.Çeşitli deneyim.
Firmamız yıllarca eczacılık alanında Çin'de profesyonel bir üretim fabrikası olup, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir ve bizden çok iyi geri bildirim aldık. müşteriler, işbirliği Uzun dostça ilişkiler kurduk.
2.Great kalite, saflık ve elverişli.
Kaliteli, bizim gizli başarı, hoş geldiniz emri örnekleri, MOQ sadece 10 gram biridir.
3.Safe ve hızlı teslimat.
Stokumuz var, bu yüzden hızlı teslimat yapabiliriz.
4.Galeri satış sonrası servis.
Paket güncellemesine en kısa sürede haber verin ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyin.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)