İlaç Ara Maddeleri Ham Toz Antikonvülsan İlaçlar Gabapentin Pregabalin
40 "
MOQ
Negotiable
fiyat
Pharmaceutical Intermediates Raw Powder Anticonvulsant Drugs Gabapentin Pregabalin
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Wuhan
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 148553-50-8
Vurgulamak:

raw materials testing pharmaceutical

,

ilaç hammadde

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: Yaklaşık 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 300kg / ay
Teknik Özellikler
CAS kayıt numarası: 148553-50-8
Saflık: % 99
Sınıf: ilaç sınıf
Görünüm: beyaz veya hemen hemen beyaz kristal toz
Sertifika: ISO9001
Fiyat: Negotiable
Ürün Açıklaması
Farmasötik Ara ürünler Ham tozu Antikonvülsan İlaçlar Pregabalin

Ürün Adı: Pregabalin, Lyrica
CAS No: 148553-50-8
MF: C8H17NO2
MW: 159,23
Saflık:% 99
Uygulama: Anti Epileptik İlaç İlaç Ara Maddeleri
Görünüş: Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Fonksiyon: Kan Sistemi Acenteleri
Standart Sınıf: Farmasötik Sınıf

Pregabalin, nöropatik ağrı için kullanılan antikonvülzan bir ilaçtır ve erişkinlerde kısmi nöbetler için veya ikincil genellemesiz kısmi nöbetler için yardımcı bir terapidir. Ayrıca genelleştirilmiş anksiyete bozukluğu için etkili olduğu bulunmuştur; gabapentin için daha güçlü bir halefi olarak tasarlanmıştır

Lyrica markası altında satılan pre-gabalin, β-izobutil-γ-Aminobütirik asit (β-izobütil-GABA) olarak epilepsi, nöropatik ağrı ve fibromiyalji için kullanılan bir ilaçtır. Epilepsi için kullanımı epilepsi için eklentidir yetişkinlerde kısmi nöbetler için veya ikincil genellemesiz kısmi nöbetler için tedavi. Genelleştirilmiş anksiyete bozukluğu için de yararlı olduğu düşünülmektedir.

Pregabalin, doğal olarak oluşan inhibe edici nörotransmitter γ-Aminobütirik asitin (GABA) bir türevidir ve İlaç Uygulama Ajansı tarafından bir depresan olarak sınıflandırılır. Bu, analjezik, antikonvülsan, anksiyolitik ve uyku düzenleyici özelliklere sahip bir nörotransmitter modülatördür. Pregabalin güçlü bir gabapentinoiddir ve GABOB (β-hidroksi-GABA), baklofen (β- (4-klorofenil) -GABA) ve fenibüt (β-fenil-GABA) 'ya yakın yapısal bir analojidir

Pregabalin, şeker hastalığınız varsa ya da zona hastalığınız varsa döküntü bölgenizde (ağrılı döküntü) kollarınız, elleriniz, parmaklarınız, bacaklar, ayaklarınız ya da ayak parmaklarınızın oluşabilecek nöropatik ağrılarını (hasar görmüş sinir ağrılarını) rahatlatmak için kullanılır herpes zoster enfeksiyonu sonrası oluşur). Ayrıca, fibromiyaljiyi (ağrıya, kas sertliğine ve hassasiyetine, yorgunluğuna ve uykuda kalma veya uykuda kalma zorluğuna neden olabilen uzun süreli bir durum) tedavi etmek için kullanılır. Pregabalin, epilepsi hastalarında belirli nöbet tiplerini tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır. Pregabalin, antikonvülzanlar denilen bir ilaç sınıfındadır. Vücutta hasar gören sinirler tarafından gönderilen acı sinyallerinin sayısını azaltarak çalışır.

Pregabalin aşağıdakiler için endikedir:

1. Nöropatik ağrının diyabetik nöropati veya post herpetik nevraljiden tedavisi. Tüm nöropatik ağrılarda kullanılmasının gerektiğini söyleyen yeterli veri yok.
2. Kısmi nöbetlerle yetişkinlerde ikincil genelleme olan ya da olmayan ikincil tedavisi
3.Fibromyalgia
4.Generalize anksiyete bozukluğu
5.Alkolden Para Çekme


Genellikle doktorlar düşük bir pregabalin dozu ile hastayı başlatır ve hastanın değerlendirmesine bağlı olarak yavaş yavaş arttırır. Terapötik etkisi, kullanımdan 1 hafta sonra ortaya çıkmakta ve etkinlikte lorazepam, alprazolam ve venlafaksine benzer fakat pregabalin psişik ve somatik anksiyete belirtileri için daha tutarlı terapötik etkiler üreterek üstünlük göstermiştir. Uzun süreli çalışmalar hoşgörünün gelişimi olmadan devam eden etkinliği göstermiş ve benzodiazepinlerin aksine uyku mimarisini bozmamakta ve daha az şiddetli bilişsel ve psikomotor bozukluk üretmektedir; istismar ve bağımlılık için düşük bir potensiyele de sahiptir ve bu nedenlerle benzodiazepinler üzerinde tercih edilebilir.

Yan etkiler

Sık rastlanan yan etkiler şunlardır: Uykusuzluk, karışıklık, hafıza ile sorun, kötü koordinasyon, ağız kuruluğu, görme sorunu ve kilo artışı. Ciddi yan etkiler anjioödem, ilaç kötüye kullanımı ve artmış bir intihar riski içerir.

Ürün adı: Pregabalin
CAS Numarası 148553-50-8
Görünüm Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
sınıf Farmasötik Derece
Saflık % 99
Standart ISO9001
Minimum sipariş miktarı 10G
Fiyat tartışılabilir

Bizim avantajlarımız:

1.Çeşitli deneyim.
Firmamız yıllarca eczacılık alanında Çin'de profesyonel bir üretim fabrikası olup, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir ve bizden çok iyi geri bildirim aldık. müşteriler, işbirliği Uzun dostça ilişkiler kurduk.
2.Great kalite, saflık ve elverişli.
Kaliteli, bizim gizli başarı, hoş geldiniz emri örnekleri, MOQ sadece 10 gram biridir.
3.Safe ve hızlı teslimat.
Stokumuz var, bu yüzden hızlı teslimat yapabiliriz.
4.Galeri satış sonrası servis.
Paket güncellemesine en kısa sürede haber verin ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyin.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)