Kas Yapımı İçin Anabolik Steroid Beyaz Toz Mestanolone Ası
40 "
MOQ
Negotiate
fiyat
Anabolic Steroid White Powder Mestanolone Ace for Muscle Building
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yuancheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 521-11-9
Vurgulamak:

testosteron dayalı steroid

,

vücut anabolik steroidler

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Discreet ambalaj
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: , MoneyGram, bitcoin
Yetenek temini: 5000kg / ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Mestanolone
CAS no: 521-11-9
Tahlil: % 99 Min
Moleküler formülü: C20H32O2
Moleküler ağırlık: 304,47
Görünüm: Beyaz toz
Ürün Açıklaması
Kas Yapımı İçin Anabolik Steroid Beyaz Toz Mestanolone Ası

CAS 521-11-9 Mestanolon

Ürün Adı: Mestanolon
Kimyasal Adı: 17a-Methyldihidrotestosteron, Ermalone
CAS numarası: 521-11-9
Deney:% 99 min.
EINECS: 208-302-6
Moleküler Formül: C20H32O2
Moleküler Ağırlık: 304.47
Grade: Farmasötik Derece
Karakter: Beyaz kristal toz.
Erime noktası: 224-226 derece
Metildehidrotestosteron, mestanolon ve metil-DHT olan Ermalone, erkeklerde testosteron eksikliğini tedavi etmek için tasarlanmış bir anabolik steroid olan dihidrotestosteronun (DHT) modifiye edilmiş bir şeklidir. C-17alfa alkile modifikasyonuyla, karaciğer yoluyla oral yoldan alınan her şey için vücudun birincil filtresi güvenli geçişini sağlar.

3-keton grubunu korumak için başka hiçbir yapısal modifikasyon eklenmediğinden, Ermalone iskelet kası dokusunda 3-alfa hidroksisteroid dehidrogenaz enzimi tarafından hızla parçalanır. Sonuç olarak, bu oral androjen, Winstrol ve Oral Turinabol gibi diğer aromatik olmayan DHT türevli steroidlere çok benzer bir aktivite profiline sahiptir.


Steroid Biçim

Ermalone, beyaz ila kahverengi beyaz bir kristal toz olup, genellikle 5-10 mg tablettir. Ermalon ve metildihidrotestosteron genel olarak, reçeteli bir ilaç olarak ticari kullanım için üretilmez. Bununla birlikte, halen yeraltı laboratuarları tarafından üretilmekte ve karaborsada kolaylıkla bulunabilmektedir.


DHT Yapısı

Mestanolon dihidrotestosteronun (DHT) 17α-metillenmiş versiyonudur. Oldukça androjenik olan, ancak hafifçe anabolik olan oral olarak biyo-temin edilebilir bir androjenik steroiddir. Aromatizma yeteneğine sahip değildir ve progesteron reseptörünün bir agonisti değildir. Mestanolone erkek hipogonadizmi için kullanılır ve sperm infertilitesinde azalma gösterir. Androjenik etkileri yüksektir ve kadınlar buna karşı uyarıda bulunurlar. Fiziksel olarak olduğu kadar psikolojik olarak da belirgin değişiklikler yapan güçlü bir androjenik gücü vardır.

DHT tipi kaliteler, östrojene parçalanmadığı anlamına gelir, ancak östrojeni dolaşıma sokarak muhtemelen östrojenik yan etkilere neden olan SHBG'ye kesinlikle bağlanır.

Mestanolone, östrojene dönüşemediğinden, faz kesiminde veya aşırı kilo almayı önlemek istendiğinde çok yararlıdır. Yarışmadan önce kesme ve eğilme için her zaman sıklıkla steroid tercih edilmiştir. Bu, su ağırlık artışını azaltmak için mükemmel olup, kasları sertleştirir ve vücudun her yerindeki kas dokusuna yaslanır. Herhangi bir vücut geliştiricisi veya ciddi haltercilik için mükemmel toner ve güçlendiricidir. Rekabet öncesi mükemmel kesim döngüsü için diğer ürünlerle birlikte istiflenebilir. Toplu halde bulunmak, kas kütlesini korumak ve gereksiz ağırlığı azaltmak bu kadar kolaylaştırıyor.


Mestanolon İşlevi

Testosteron yararını arttırın;
Östrojen etkisini bastır;
Yağsız kas dokusu;
Güç artırın;
Sürüşü ve odaklamayı geliştirin;


Mestanolon Dozu

Dozajlar 6-8 haftalık erkekler için günde 10 mg ila 30 mg aralığındadır ve bu genellikle bu belirli ilaçla kan serum düzeylerini başlangıçtan biraz fazla tutmak için yeterlidir. Daha belirgin olarak, Ermalonların gücü ve kas kazancı büyük oranda DHT türevi anabolik steroid Winstrol (Stanozolol) ile eşittir. Anabolik ve androjenik etkileri tipik olarak doza bağımlıdır ve testosteron temelli döngüleri aşırı derecede destekler. Deneyimli steroid kullanicilann 30 mg / gün metildihidrotestosteron agresif dozlari uyguladigi bilinmektedir. Uzun süreli kullanım, hepatoksisiteye karşı 12 haftadan fazla kaçınılmalıdır.Mestanolone ile en iyi sonuçları şu durumlarda elde edebilirsiniz:

Her gün 20 ila 30 mg Mestanolone kullanın;
Orta derecede anabolik yapıda yüksek bir kas kitlesi ekleyin;
Proteini arttır;
Yüksek vitaminli gıdalarla beslenmeyi artırın;


Mestanolon Yığınlama

Ermalone tüm bileşiklerle iyi yığınlar ve hem kesme hem de kütle oluşturma döngülerini iyileştirmek için çalışır. Testosteron (enantat, cypionat ve propiyonat), Dianabol, Trenbolone ve Deca-Durabolin gibi bileşikler kazanan güçlü kütleli döngüler, kuvvet oluşturma özelliklerinden yararlanır. Ermalones Winstrol taklit özelliklerini, onu testosteron bazında Primobolan, Masteron, Oral Turinabol, Trenbolone, Equipoise ve Anavar ile çok iyi bir araya getiren ideal bir kesme döngüsü bileşiği haline getirir.


Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88508150-803
Kalan karakter(20/3000)