Yağ Kaybı için Farmasötik Sınıf Büyüme Hormonu Peptid Fragmanı CAS 176-191
40 "
MOQ
negotiate
fiyat
Pharmaceutical Grade Growth Hormone Peptide Fragment CAS 176-191 For Fat Loss
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yuan Cheng
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CAS 176-191
Vurgulamak:

kas büyüme peptidleri

,

insan büyüme hormonu peptidi

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: gizli paket
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, , MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 5000kg / m
Teknik Özellikler
Kimyasal adı: HGH parçası
CAS No: 176-191
Görünüm: Beyaz toz
E-posta: kevin@chembj.com
Saflık: 98 %
whatsapp: 86 15372415908
Sınıf: ilaç sınıf
Ürün Açıklaması
Yağ Kaybı için HGH Fragmanı 176-191 Büyüme Hormonu peptit parçası HGH Fragmanı 176-191

Ürün Adı: Büyüme Hormonu peptit parçası
Görünüm: Beyaz Toz
Saflık: 98%
Sınıf: Farmasötik Sınıf
Şartname: 2mg / şişe
Depolama: Kapalı, 2 ~ 8 ℃ koruma altında

Aktif HGH Kesik Peptid Olarak 176-191 Parçası

HGH fragmanı 176-191, büyüme hormonunun etkilerini gösteren büyüme hormonu salgılama faktörünün (GRF) bir analoğudur. N-terminal ucunda tirosinin eklendiği, HGH'nin C-terminusunun 15-mer peptit kalıntısıdır. Sentetik olarak üretilen bu hormon, bir dizi fiziksel faydadan dolayı halterciler ve vücut geliştiriciler için çok yaygındır. Çalışmalar, abdominal bölgedeki aşırı adipoz dokularının azaltılması, kas kütlesinde artış ve vücudun lipit içeriğini arttırdığını iddia etmiştir.

Yağ kaybı

HGH Frag 176-191, HGH peptidin bir fragmanıdır. Bilim adamları, C terminal bölgesinden peptidi keserlerse, HGH ile ilişkili yağ kaybı özelliklerini izole edebildiklerini buldular. Bu fragmanı 176-191 peptit bağları da dahil olmak üzere HGH'den alarak, düzenli HGH'den 12.5 kat daha iyi yağ kaybını düzenleyen bir peptit geliştirdiklerini bulmuşlardır.

Modern çağın vücut geliştiricilerinin neden insan büyüme hormonu kullandığı konusunda bir soru yok. Yağ kaybını düzenleme, boyutta paketleme ve IGF-1 seviyelerini artırma yeteneği, birçok kişinin aradığı birçok özellikten sadece birkaçıdır. HGH Frag 171-191, HGH'nin büyüme özelliklerini aramayan vücut geliştiriciler ve sporcuların şaşırtıcı yağ kaybı özelliklerinin tüm sonuçlarını toplayabilmesi için geliştirildi.

HgH fragmanı, özellikle şişman yağ hücrelerinden gelen yağları serbest bırakmadan yağsız olanları yağdan arındırır, tüm yağ hücrelerinde yeni yağ birikimini azaltır, yağın yanmasını artırır. Kemirgenlerde (sıçanlar ve fareler), hgH fragmanı obez hayvanlarda vücut yağını azaltmıştır, ancak gıda tüketimini değiştirmeden ya da büyümeyi indüklemeden (IGF seviyelerini arttırmadığı için) ya da başka herhangi bir istenmeyen Büyüme Hormonu etkisine bağlı olarak daha fazla yağ yakmasını arttırmıştır.

(HgH fragmanı 176-191), enerji tüketimini, kas kütlesini ve yağ oksidasyonunu arttırırken inatçı yağ dokusunu yakma yeteneğini sergiler. Tüm çalışmalar, fragmanın obezite ve yağ kaybı için etkili bir tedavi olduğu ve İnsan Büyüme Hormonu muadilinden daha güvenli olduğu gerçeğine işaret etmiştir.

Nasıl çalışır

HGH Frag 176-191 olarak da bilinen Büyüme Hormonu peptit fragmanı 176-191, GH polipeptidinin 176-191 amino asitlerinin modifiye bir formudur. GH'nin yağ azaltıcı etkileri, Büyüme Hormonu molekülünün bir ucunun yakınındaki küçük bir bölge tarafından kontrol altına alınmış gibi görünmektedir. 176-191 amino asitlerinden oluşan bu bölge, GH molekülünün toplam boyutunun% 10'undan daha azdır ve büyüme veya insülin direnci üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Doğal Büyüme Hormonunun yağ metabolizmasını düzenlediği, ancak kan şekeri ya da modifiye edilmemiş Büyüme Hormonu ile görülen büyüme üzerinde olumsuz etkileri olmadığı şekilde çalışır. Büyüme Hormonu gibi, hgH fragmanı 176-191 lipolizi (yağın parçalanması ya da yıkımı) uyarır ve hem hayvanlarda hem de insanlarda lipogenez (yağsız gıda maddelerinin vücut yağlarına dönüşümü) inhibe eder.

Dozaj ve Kullanım

HGH Frag, örtüştüğümüz diğer tüm peptitler gibidir ve ışığın dışında ve serin ve kuru bir yerde saklanması gereken hassas bir liyofilize toz olarak gelir. Sulandırma, enjeksiyon için kullanılan bakteriyostatik su veya sodyum klorür ile yapılır. HGH Frag'ın faydalarından faydalanmak için, kullanıcıların günde yaklaşık 500mcgs dozajlaması gerekecektir. Bu, sabah antrenmanında 250mcgs ve öğle yemeğinden önce 250mcgs veya yatmadan önce 250mcgs dozajlanarak yapılabilir. Kullanıcılar ayrıca, o sırada enjeksiyonların zamanlamasını ve diyetlerini not etmek isteyeceklerdir. HGH Frag 176-191'i aç karnına ya da midede sadece protein ile enjekte etmek en uygun yöntemdir. Diğer peptitler gibi, HGH Frag'ın da karbonhidrat ve şekerlerin varlığında etkili olarak çalışmadığı belirtilmiştir.

Ürün adı: avanafil
CAS Kayıt Numarası 330784-47-9
Görünüm beyaz kristal toz
sınıf İlaç Derecesi
Saflık % 99
Standart ISO9001
Minimum sipariş miktarı 1 şişe
Fiyat tartışılabilir

HGH Parçası 176-191 İnsan Büyüme Peptitleri Sağlıklı / Farmasötik Sınıf

Bizim avantajlarımız:

1. zengin deneyim.
Firmamız Çin'de uzun yıllardır ilaç alanında profesyonel bir üretim önde gelen fabrikasıdır, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir ve bizden çok iyi geribildirim aldık Müşteriler, uzun dostluk ilişkileri kurduk.


2. Büyük kalite, saflık ve elverişli.
Kaliteli bizim gizli başarısı biridir, örnekleri hoşgeldiniz, ADEDI sadece 10 gram.


3. Güvenli ve hızlı teslimat.
Stoklarımız var, bu yüzden hızlı teslimat yapabiliriz.


4. iyi satış sonrası servis.
Paket güncellemesini en kısa zamanda anlatın ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyecek.

EğerTrestolone ilgileniyorsanız, lütfen iletişime geçin:

Whatsapp: +86 15372415908

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Lisa
Faks : 86-27-88308150-803
Kalan karakter(20/3000)